fbpx

Поиск

073 036-26-92 ул. Героев Крут, 16 viber
063 358-18-44 ул. Новогодняя, 55 viber
Перезвоните мне Записаться на занятие

  Оставьте свой контакт и мы свяжемся с Вами в этот же день.

  Днепр
  Киев

  073 036-26-92
  Днепр

  Выберите свой город

  Курс з підготовки до ЗНО української мови та літератури «Написання власного висловлювання»

  4-тижневий онлайн курс-підготовка до ЗНО з української мови «Написання власного висловлювання».

  4-недельный онлайн курс подготовки к ЗНО по украинскому «Власне висловлювання»
  Старт курсу

  “Мета курсу – оволодіти навичками чіткої структури написання власного аргументованого висловлювання на дискусійну тему та умінням логічно, послідовно і докладно висловлювати свою думку  під час складання ЗНО з української мови та літератури.“

  Під час проходження 4-х тижневого експрес-курсу Ваша дитина отримає теоретичні та практичні знання щодо написання власного висловлювання під час ЗНО, це дасть можливість отримати максимальну кількість балів з української мови та літератури

  Що це означає?

  • Уміння та навички

   Це перший крок до успішного написання власної думки на будь-яку запропоновану тему ЗНО. Сформуються уміння правильно висловлювати тези, аргументи, приклади та висновки.

  • Аргументи

   У процесі доведення своєї думки варто професійно та уміло наводити аргументи, факти та приклади з власного життя, літератури, історії тощо. Оволодіння такими мовними інструментами – це запорука успішного складання ЗНО.

  • Логічність та послідовність

   Чіткість, послідовність, стислість та логічність викладу думок свідчить про компетентність мовця. Такі навички стануть у нагоді майбутньому абітурієнту, а під час написання «Власного висловлювання» на ЗНО – підвищать рівень роботи вступника.

  • Майстерність дискусійного мовлення

   Навички та уміння обґрунтувати або спростувати будь-яку думку – це ознака талановитого мовця, яку варто розвивати, щоб робота із ЗНО була високо оцінена!

  Програма курсу складається з 8 занять, де будуть розглядатися як теоретичні так і практичні питання з обов’язковими домашніми завданнями

  А також перевіркою, коментарем та рекомендаціями.

  Уміння правильно формулювати тези, аргументи, приклади та висновки. Критерії оцінювання змісту власного висловлювання. Різновиди помилок при  написанні власної думки. Тренувальні вправи з редагування тексту.

  Мовні конструкції тез, аргументів, прикладів та  висновків. Типові помилки. Пам’ятка логічної побудови висловлювання. Тематичний підбір цитат з художньої літератури для підтвердження або спростування зазначених тем для висловлювання.

  Обговорення та аналіз структури тексту на визначену тему у зразках. Вправи на подолання суржику в писемному та усному мовленні. Мовні граматичні
  конструкції.

  Практична робота з написання власного висловлювання на тему: «Актуальність вивчення української мови в сучасному суспільстві». Підбір прикладів з художньої літератури для підтвердження своєї думки під час
  написання власного висловлювання.

  Практична робота з написання власного висловлювання на тему: «Які складники успішного життя людини ?» («Що потрібно людині для досягнення успіху в житті?»).

  Практична робота з написання власного висловлювання на тему: «Моя майбутня професія». Типові випадки порушення синтаксичних конструкцій.

  Практична робота з написання власного висловлювання за таким завданням: «Підтримайте або спростуйте думку Г. С. Сковороди «Багатством живиться лише тіло, а душу звеселяє споріднена праця». Аналіз типових випадків порушення синтаксичних конструкцій.

  Твір-роздум «Що таке щастя в моєму розумінні?» («Чи легко бути справедливим?»). Типові випадки порушення синтаксичних конструкцій. Підведення підсумків та результатів роботи.

  Відомості про куратора курсів з підготовки до ЗНО української мови та літератури «Написання власного висловлювання»

  Любовь. Преподаватель украинского языка | Детский центр Знаток

  Любов Василівна

  Викладач української мови та літератури з 20-річним стажем

  Викладач української мови та літератури з 20-річним педагогічним стажем роботи. Кандидат філологічних наук. Має досвід роботи в початковій школі – 6 років, у старшій – 8, наразі викладає у вищій школі упродовж 9 років.

  Вартість онлайн курсів з підготовки до ЗНО української мови та літератури «Написання власного висловлювання»

  1600 1440
  • 4-х тижневий інтенсив
  • 8 комплексних занять
  • Теоретичні та практичні завдання
  • Домашні завдання та їх перевірка
  • Консультації та рекомендації