Запишіться прямо зараз на безкоштовне заняття з будь-якого напряму

Заповніть коротку форму щоб ми могли швидко з Вами зв’язатися


  Замовити дзвінок

  Ми зв’яжемося з Вами, щоб уточнити час, дату та предмет,
  який вас цікавить!


   Запис на урок онлайн

   Ми зв’яжемося з Вами, щоб уточнити час, дату та предмет,
   який вас цікавить!


    znatokdp@gmail.com

    +38 (097) 362-21-00

    Замовити дзвінок

    Головна

    Онлайн уроки

    2020-08-02

    Онлайн уроки

    Green Heart

    Як відбувається дистанційне навчання?

    Дистанційне навчання в дитячому центрі розвитку «ЗнатОК» проходить незалежно від місця проживання/тимчасового перебування учня, стану здоров’я, особливих потреб і політичної ситуації. Навчатися можна з будь-якого куточка світу за індивідуальним графіком, на своїй швидкості сприйняття, без жодних обмежень. Наші учні навчаються з дому або будь-якого іншого місця, де є комп’ютер чи ноутбук із доступом до інтернету.

    Green Heart (1)

    Як навчається учень?

    За допомогою Скайп – це повноцінний освітній процес, який не поступається класичному освітньому процесу в школі. Зручність комфортної домашньої обстановки прибере стрес від навчальних класів та переїздів містом. Це підвищить якість та швидкість засвоєння навчального матеріалу.

    Green Heart (2)

    Як організувати навчання?

    Як організувати навчання? Комп’ютер, доступ до інтернету, сканер, принтер і мікрофон — мінімальні вимоги до початку навчання. Вам знадобляться також папір формату А4 й кулькова ручка для виконання письмових робіт. У звичайній очній школі дитина не має вибору. Вона змушена перебувати в оточенні щонайменше тридцяти інших дітей, більша частина яких їй може бути неприємна, спілкування з однокласниками може викликати дискомфорт, відчуття тривоги й небезпеки. Складно уникнути булінгу як із боку дітей, так і, на жаль, із боку дорослих. Дитина може спробувати себе в різних напрямах позашкільної діяльності в зручний для себе час.

    Green Heart (3)

    Чому саме «ЗнатОК»?

    Викладачі дитячого центру «ЗнатОК» мають вищу освіту. Вони мають досвід роботи з дітьми. Професійний підхід до кожного і кожної дасть гарантований результат в засвоєнні навчального матеріалу, підготовці до ДПА та ЗНО. Наші кваліфіковані викладачі знайдуть підхід до дітей з будь-яким характером і стануть не просто наставниками для них, а й друзями. Ми допоможимо дитині стати тим, ким вона мріє: актором, художником, співачкою, шахістом та інше. «ЗнатОК» завжди зможе вас здивувати – широким вибором напрямків та якістю донесення навчального матеріалу. Все для розвитку вашої дитини.

    Frame 105

    Запишіться прямо зараз на безкоштовне заняття з будь-якого напряму

    Заповніть коротку форму щоб ми могли швидко з Вами зв’язатися